Kurumsal

Geç-Er Mühendislik; Sedat Ergenç ve Ertuğrul Akyüz tarafından 28.07.2011 tarihinde kurulmuştur.

Geçer projenin 24 yıllık deneyimi ve üstün kadrosunu bünyesinde bulundurarak Doğalgaz Projesi konusunda daha kaliteli, hızlı ve dürüst bir işletme anlayışı ile müşterilerine hizmet etmeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Bina içerisinde imalat yapılmadan önce binada ön etüd yapılarak doğalgaz hattının nereden geçebileceği ve hangi çaplarda geçmesi gerektiği hakkında firma ve montaj usta ile koordineli çalışılarak gerekli bilgilerin doğru ve yerinde verilmesi firmamızın Başkent Doğalgaz A.Ş. yetki belgesine sahip Mühendislerinin gözetiminde yapılmaktadır. Bu da ileride çıkabilecek sorunların işin başlangıcında bertaraf edilmesinde önem arz etmektedir. Bu süreç zarfında bireysel müşteri, bina yönetimi ve inşaat firma sahiplerinin binalarına Doğalgaz Projesinin çizimi ve Başkent Doğalgaz A.Ş. onaylarının alınması işlerinde önem arz eden hızlılık konusunda en etkin cevabı verebilmekteyiz.

Misyonumuz

Doğalgaz projesi konusunda şuan da piyasada uygulanan yetkili mühendisin imzasının taklit edilerek sıfır sorumluluk anlayışı içerisinde olan firmaların aksine, işine birebir sahip çıkan ve devamlı şantiyede işin akışını kontrol eden bir firma anlayışımız bu şartlar altında devam edecektir. Bu kendimize olan özgüvenin bir göstergesi olacaktır. Unutulmamalıdır ki doğalgaz ihmale gelmeyecek kadar tehlikeli bir gazdır.